Raul Celistre Oliveira de Freitas

12. února 2017 v 16:29 | Selbie Blunette |  Moji výměnní parťáci
Původ: Brazílie
Datum narození: 1999
Na úvod: Raul (čtěte Haul) je Matheův nejlepší kamarád a Isabelly chlapec (z neznámých důvodů jim vadí oslovení boyfriend/girlfriend, a tak říkáme jen boy a girl). Můj je to anarchistický bratr, se kterým rozebíráme politiku, Rusko vs. USA, směje se mi za přízvuk a já jemu za to, že vypadá jako by pocházel se SAE. Hodně si rozumíme, proto bychom si dovedli povídat hodiny a hodiny.
Popis: Raul je stejně vysoký jako já, hubený tmavovlasý a tmavooký chlapec. Má trošičku arabský rysy, ale nic moc nápaditého. Dost se hrbí a nikdy ho neuvidíte bez piva v ruce.
Charakteristika: Raul je jeden z mála lidí, které znám, kdo dovede přemýšlet nezaujatě a bez toho, aby ho ovlivňovaly emoce. Strašně dobře se mi s ním povídá, respektuje lidi a jejich názory, nemá rád nespravedlnost (jako já) a bezdůvodné argumenty. Jinak je dost tichý a uzavřený.

Na obrázku může být: 1 osoba

Prvně, kdy jsme si začali trochu víc povídat, bylo, když mu nebylo nijak moc do řeči a já jej začala zpovídat, co se mu stalo. Zpočátku byl jako "No, I don't want to talk, I'm ok," ale pak, když jsem nepřestala otravovat, dal se se mnou do řeči o volbě prezidenta v USA a jak konverzace plynula, dostali jsme se k jádru věci. Mrzelo ho, že si zpočátku výměny myslel, že je lepší, než ostatní. Nechtěl se fotit se vším kolem, nedělal to, co ostatní, a proto je nacházel hloupými a směšnými.
Co jsem mu na to měla říct? Dojalo mě to. To, že mi to řekl a taky to, že ho to v ten moment mrzelo. Že si to přiznal a chtěl to napravit. Řekla jsem mu, že jsem ráda, že na světě jsou lidi jako on a že je to naprosto normální. A také to, že jsem byla stejná. (Že, že, že...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama