Isabella Pereira de Jesus

12. února 2017 v 16:29 | Selbie Blunette |  Moji výměnní parťáci
Původ: Brazílie
Rok narození: 1999
Na úvod: Isa, já a ještě Alia jsme spolu v jedný škole. Upřímně, děkuju jakýmukoli člověku, který měl na starosti rozřazování do škol, jelikož, i přes to, že mi holky byly zpočátku strašně nesympatický, našla jsem v nich nejlepší přátele. Zpočátku jsem se s nima nechtěla bavit, ale kvůli škole jsme se začaly kamarádit, povídat si víc (víc se dozvíte v příhodě jménem "November") a já zjistila, že jsou vlastně naprosto dokonalý.
Popis: Isa, když přijela, vážila tak třicet kilo i s postelí, ale tady dost nabrala. Neříkám, že je tlustá, naopak, myslím, že teď vypadá i zdravější. Naplňuje Brazilský stereotyp, má tmavé vlasy a téměř černé oči, ráda tancuje a je velice, ale velice spontánní, veselá, pozitivní... Nikdy nikoho nenechá ve štychu, jen když jí jde o vlastní bezpečí, dovede být trošku sobecká.
Charakteristika: Isabella se se mnou dovede bavit o všem. Je schopna mi vyprávět, jak přesně a do detailu probíhal její pohlavní styk s Raulem, jak moc je, nebo není spokojená se svým životem anebo jaká jídla jsou její oblíbená. Učí mě tancovat, neustále vedeme konverzace na téma "holčičí problémy" a chytáme postupem času čím dál častěji záchvaty smíchu. Je rozvážná, umí se dost kontrolovat, ale je taky schopna v 9 ráno plakat, jak všechny a všechno nenávidí, a v 10 už se smát a být naprosto spokojená se vším, co ji obklopuje.

Na obrázku může být: 1 osoba, uvnitř
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama